Imunodeficit.sk
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.
Výprázdniť košík

Staňte sa našim členom

Staňte sa našim členom
   Stať sa našim členom je ľahké. Stačí ak vyplníte elektronický formulár, ktorý nájdete na spodku stránky, alebo si vytlačíte a vyplníte prihlášku, ktorú po&scaron...
Členstvo v Združení pacientov s primárnou imunodeficienciou je bezplatné. Našim členom môžu byť aj osoby či organizácie, ktoré už sú členmi iných občianskych združení pre pacientov. Každý môže byť členom ľubovoľného množstva občianskych združení. Výhodou členstva v združení je, že každý člen má právo zúčastniť sa na zasadnutí najdôležitejšieho orgánu združenia, ktoré sa nazýva valné zhromaždenie. Valné zhromaždenie schvaľuje rozpočet a plán činnosti združenia a raz za tri roky volí predsedníctvo, ktoré združenie riadi.
 
Široká členská základňa posilňuje náš hlas. Čím viac členov budeme mať, tým vážnejšie budú brané naše stanoviská k dostupnosti liečby alebo iné materiály, ktoré v pripravíme mene pacientov. 
 
Členstvo nie je podmienkou využívania našich služieb. Sme tu pre všetkých pacientov s primárnou imunodeficienciou, či už našimi členmi sú, alebo nie sú.
 
 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
ziadost_o_clenstvo_imunodeficit.sk 69.9 kB pdf 15.1.2020

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.